Fartuchy


  O nas

  Firma Graw-Druk została założona w 1990 roku. Jest to drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w wykonywaniu wysokiej jakości nadruków na odzieży.

  Firma wykonuje nadruki na koszulkach, odzieży reklamowej, projektuje i drukuje kolekcje odzieży oraz kolekcje własne z niekonwencjonalnym umiejscowieniem nadruku.

  Zdobienia wykonywane są przy zastosowaniu różnych technik w technologii sitodruku. Odzież, na której wykonuje się nadruki jest szyta w kooperacji ze szwalniami. Studio graficzne którym dysponujemy może zaprojektować każdy nadruk i przygotować konkretny projekt do druku.

  Graw-Druk oferuje także nadruki sitodrukowe i tampondrukowe na materiałach reklamowych i promocyjnych takich jak: parasole, czapki, torby, kubki, smycze, bandanki, chusty, parawany, notesy czy długopisy.

  Firma zapewnia kompleksową obsługę zleceń, począwszy od projektu, przez wybór, aż po wykonanie nadruku. Ponadto, kładzie duży nacisk na jakość wykonywanych nadruków, a aż 60% z nich wykonywane jest metodą wysokiej jakości separacji. Metoda ta polega na rozdzielaniu kolorów, dzięki czemu nadruk jest wyraźniejszy, zbliżony wyglądem do fotografii o najwyższej jakości.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów ostatecznych i agencji reklamowych, które - chcąc promować określoną firmę, markę czy konkretny produkt - stawiają na wysoką jakość wykonania, perfekcyjną oprawę i fachową obsługę.

  Właścicielem firmy jest prawdziwy pasjonata sztuki sitodruku, który jest członkiem - założycielem Stowarzyszenia Sitodrukarzy Polskich (SSP) oraz członkiem Europejskiej Federacji Sitodrukarzy (FESPA).

  Technologia

  Nadruki na tkaninach to nasza specjalność, dzięki doświadczeniu popartym zaufaniem naszych klientów dostarczamy Państwu produkt najwyższej jakości.

  Nadruki na tkaninach do 11-stu kolorów (separacje) w jednym procesie druku pozwala nam drukować najbardziej skomplikowane wzory, jakie Państwo dostarczycie - lub które zaprojektujemy dla Państwa.

  Aby sprostać wymaganiom naszych klientów wprowadziliśmy nowe technologie dające lepsze efekty wizualne, takie jak żele,, druk 3D oraz krystaliny,  dodatki spulchniające oraz matowiące druk.

   Nowoczesne maszyny, sprawdzone technologie oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy to gwarancja najwyższego standardu wykonania.

  Współpracując z instytutami doskonalenia sitodruku w Europie i w Stanach Zjednoczonych pogłębiamy swoją wiedze i ofertę, aby druk był jeszcze doskonalszy a możliwości coraz większe.

   

  Tampondruk - Nadruki na powierzchniach płaskich, okrągłych, wypukłych i wklęsłych to zadania jakie stoją przed tampondrukiem

   Szeroki wybór tamponów i przystawek do maszyn pozwala nam na drukowanie na wszelkiego rodzaju gadżetach reklamowych wykonanych z plastiku, metalu, szkła, drewna oraz na bardzo delikatnych artykułach takich jak bombki choinkowe.

  Stosując nowoczesne farby renomowanych firm gwarantujemy doskonałą jakość druku, a dzięki systemom mieszania farb dostosowujemy kolory według wymagań klienta jak i według skali Pantone.

   

  Sitodruk - druk płaski - Przez ponad 20 lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie w dziedzinie druku na zróżnicowanych powierzchniach - folii samoprzylepnych, papierze, płytach PCV, metalach, szkle, drewnie i innych podłożach. Drukujemy na nietypowych powierzchniach, które innym sprawiają trudności.

  Drukując w rozbarwieniu na kolory CMYK oraz w druku rastrowym przygotowani jesteśmy na wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów. Stosując farby konwencjonalne oraz UV zachowujemy dokładne odzwierciedlenie kolorów posługując się skalą Pantone.

   

  Nadruki wielkoformatowe - Bannery, flagietki, namioty reklamowe to tylko nieliczne możliwości druku do formatu 170x110 cm.

  Niejednokrotnie tablice, bannery i namioty narażone są na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, dlatego też stosujemy takie środki i farby, na które nie mają wpływu szkodliwe czynniki pogodowe.

   

  Promocje


  Jacek Swornowski Graw Druk
  Pracownia Sitodruku i Tampodruku
  32-050 Skawina
  Ul. Tyniecka 53A

  tel. 505-130-793
  e-mail: biuro@grawdruk.com.pl


  copyrights by Graw Druk 2012
  home | promocje | o nas | oferta | technologia | galeria druków | warunki współpracy | kontakt

  Projekt i wykonanie